Otomat Kurulum hizmetimiz, firmamızda mevcut ya da müşterilerimizin ihtiyacına alınacak otomatların seçilen yerlere kurulması ve işletilmesidir.

Kurulumdan sonra ihtiyaç ve isteklerinize göre otomatlarımızda bulunan ödeme sistemleri sayesinde değişik işletme şekilleri uygulanabilir.

Kredili Ödeme Sistemli Otomat

Bu sisteme özel otomatlarımızda kredi okuyucu ödeme mekanizmaları kullanılmaktadır. Sizin belirleyeceğiniz kişi başı kredi miktarları kredi taşıyıcı kart ya da anahtarlara yüklenir. Talebe göre bu otomatlara manyetik okuyucularla birlikte bozuk para sistemleri de eklenebilir. Bu şekilde kredisi kalmayan bozuk para ile ürün alabilir, bozuk para ile kartına veya anahtarına yükleme sayesinde otomatları kullanabilir. Sizin tarafından belirlenmiş kredi miktarı ve otomatları kullanacak toplam kişi sayısı ile hesaplanarak yüklenmiş toplam kredi miktarı işletmeye fatura edilir.

Bu sistem daha çok çalışanlarına limitli tüketim imkanı sağlamak isteyen (personel başına 20 TL/ay gibi) işletmeler ve limitli ikramları tercih eden kuruluşlar tarafından seçilmektedir.