Sıcak İçecek Otomatlarında; Çay, kahve, sütlü kahve, çikolatalı kahve, espresso, cappuccino, çikolatalı cappuccino, çikolatalı espresso, 3 ü1 arada, sıcak çikolata, sütlü çikolata, salep, oralet. Soğuk İçecek ve Snack Otomatlarında; Talebe göre kola ve diğer gazlı içecek çeşitleri, meyve suları, su vd içecekler. Çikolata, bisküvi, kek, gofret, sandviç vb. ürünler.

Otomatlarmız uzun geçmişe sahip olan üretici firmalar tarafından bu iş için üretilmektedir. Ürünlerimiz doğrudan ambalajlı olarak otomatlara doldurulur. Cihaz içinde hijyen koşullarda hazırlanır. Muhafaza koşulları özeldir.

Fabrikalar, okullar, ofisler, hastaneler, kantinler, spor salonları, alışveriş merkezleri, internet kafe, üniversiteler, devlet daireleri, kafe ve kafeteryalar, yemekhaneler, benzinlikler, mağazalar, askeriye, marketler, düğün salonları ve daha birçok yerde kullanılabilir.

Otomatlarımız ayarlanarak dilediğiniz ürünü dilediğiniz fiyata ya da ücretsiz sunabilir.

Daha çok ofis, kafeterya, restoran vb yerlerde belirlenen minimum miktardaki ürünün tüketilmesi ve kullanılacak ürünlerin firmamızdan temini taahhüdüyle ücretsiz sıcak içecek makineleri kurulabilir. Bu cihazlar isteğe göre gurme zevklere hitap edecek çok özel makineler de olabilir.

Yapabilir.

Her ihtiyaca hitap eden makineler mevcuttur.

Otomatlar bütün madeni ya da kağıt paralar ile çalışabilir

Yaklaşık olarak bir su ısıtıcısının 10 da 1 i kadar elektrik tüketir.

Bizden sıfır ya da ikinci el makine alabilirsiniz.

Firmamız size 2. el ama garantili otomat satışı yapabilir. Servis ve bakımları tarafımızdan sağlanabilir.

Çalışabilir.

Gerekli aparat takıldığında manyetik kimlik kartı ile TL yüklenerek kullanılabilir.

Gerekli aparatın bulunduğu otomatlardan para iadesi alabilirsiniz.

Firmamızda çekirdek kahveli otomat makineleri bulunmaktadır.